Shitet Apartament 2+1+2+Blk, Astir, 105,000 Euro

 • € 105,000
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Shitur

Shitet Apartament 2+1+2+Blk, Astir, 105,000 Euro

Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 105,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2+Blk, Astir, 105.000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Loni Ligori, prane Vila L

• Bosh

• Kati 6

• Pallat i ri

💶 105.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2+Blk me siperfaqe 114m², ndodhet në katin e 6 në një pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga dhoma e ndjenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:11 pm
 • ID e pronës: MRE-11053
 • Çmimi: € 105,000
 • Sip. totale: 114 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Astir

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509