Shitet Apartament 2+1+2+Blk, Fresku, 125,000 Euro

 • € 125,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+2+Blk, Fresku, 125,000 Euro
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 125,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2+Blk, Fresku, 125,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+2+blk

• Adresa: Rruga Muhamet Deliu

• Kati 3 banim

• Siperfaqe Neto 125,m²

💶 125,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Blk, me siperfaqe 125m², ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri pa ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori shperndares, 2 tualete dhe ballkoni.

Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Maj, 2024 në 12:30 pm Përditësuar 11 Maj, 2024 at 12:30 pm
 • ID e pronës: MRE-46895
 • Çmimi: € 125,000
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257