Apartament 1+1, Komuna e Parisit, 550 Euro.

 • € 550
Rruga Rexhep Jella, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Komuna e Parisit, 550 Euro.
Rruga Rexhep Jella, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Komuna e Parisit, 550 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Rexhep Jella, Komuna e Parisit, Shkolla Italiane

• I mobiluar

• Kati 4

• Vile

• 💶 550 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 4 te nje vile. Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar dhe organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me te gjitha elektroshtepiaket dhe pajisjet e nevojshme per gatimin (furre, pianure, aspirator, lavastovilie, frigorifer, thekese, enet e kuzhines te gjitha te reja etj.), 1 dhome gjumi, tualeti me dritare dhe 2 depo.

Ne disponim dhe nje krevat tjeter tek ne dhomen e gjumit, pervec krevatit matrimonial.

Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe i pajisur me 2 kondicionere. Eshte i investuar totalisht dhe lihet per here te pare me qira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 11 Maj, 2024 në 12:32 pm Përditësuar 11 Maj, 2024 at 12:32 pm
 • ID e pronës: MRE-46902
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Rexhep Jella, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127