Shitet Apartament 2+1+Verande, Oxhaku, 130,000Euro

 • € 130,000
Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+Verande, Oxhaku, 130,000Euro
Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 130,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Verande, Oxhaku,  Euro.

 

 

 

• Tipologjia: 2+1+Verande

 

• Adresa: OXHAKU

 

• Kati 6

 

• Pallat i ri

 

• Siperfaqe 122m²

 

💶  Euro 130,000

 

✨Informacione rreth prones:

 

Shitet apartament 2+1+verande, me siperfaqe m² dhe ndodhet në katin e 6 në një pallat te ri me ashensor.

 

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Shitet  bosh dhe i rikonstrukuar.

 

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me shumellojshmeri sherbimesh te ofruara.

 

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Shkurt, 2024 në 5:58 pm Përditësuar 3 Prill, 2024 at 11:12 am
 • ID e pronës: MRE-31068
 • Çmimi: € 130,000
 • Sip. e pronës: 81 m²
 • Sip. totale: 122 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2014
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518