Qera, Apartament 1+1, Blv. Zogu I Pare, 450 Euro, I Pa Diskutueshem.

 • € 450
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Blv. Zogu I Pare, 450 Euro, I Pa Diskutueshem.
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, tek Blv.Zogu i Pare,  450 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Blv. Zogu i Pare, Ministria e Drejtesise

• i Mobiluar

• Kati 6

• 450 euro/muaj

• pallat pa ashensor

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Bulevardi Zogu i Pare, prane Ministrise se Drejtesise, me siperfaqe prej 65 m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ofrohet bosh ose i mobiluar.Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Prill, 2024 në 10:46 am Përditësuar 14 Qershor, 2024 at 2:42 pm
 • ID e pronës: MRE-44399
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 6
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257