Qera, Apartament 1+1, Liqeni I Thate ,550 Euro/Muaj €

 • € 550
Rruga Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Liqeni I Thate ,550 Euro/Muaj €
Rruga Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,Liqeni I Thate , 550 Euro/Muaj

 

Tipologjia 1+1

Adresa:Liqeni I Thate

I mobiluar

Kati 4

 

Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 58m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati . Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni+vendparkim per rezidentet.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 14 Maj, 2024 në 3:42 pm Përditësuar 14 Maj, 2024 at 3:42 pm
 • ID e pronës: MRE-47272
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 58 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931