Shitet, Apartament 3+1, Duplex, Yzberisht, Euro, 127000Euro

 • € 127,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 3+1, Duplex, Yzberisht, Euro, 127000Euro
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 127,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet, Apartament 3+1, Duplex, Yzberisht, 127000 euro

Tipologjia : 3+1
Adresa: Yzberisht
I mobiluar
Kati 1,2
Pallat i ri
Cmimi 127000 euro

Informacion mbi Pronën:

Shitet  apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 142m² dhe gjendet në katin e 1,2 . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  totalisht  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, salloni i ngrenies,ambienti i gatimit,3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Prill, 2024 në 7:14 pm Përditësuar 22 Prill, 2024 at 7:14 pm
 • ID e pronës: MRE-42302
 • Çmimi: € 127,000
 • Sip. totale: 142 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Dupleks
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931