Qera, Duplex , Komuna e Parisit,500 Euro/Muaj

 • € 500
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Duplex , Komuna e Parisit,500 Euro/Muaj
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Duplex,Komuna e Parisit 500 euro/muaj

Tipologjia 2 Kate

Adresa: Komuna e Parisit
I mobiluar
Pallat i Ri
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Duplex 2 Kate, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 1 dhe te 2 të një pallati te Ri. Njeri kat kuzhine, soxhorno, nje tualet dite dhe ambient i vogel sherbimi lavatrice dhe tharese.
Kati poshte: dy dhoma gjumi ku te dyja kane krevat dopio, njera nga dhomat me garderobe, nje tualet dhe nje zone e dedikuar me sirtare per organizim.
Elektroshtepiaket te gjitha te reja Gorenje, e pajisur me gjithcka (edhe kuzhina) per te qene komode dhe e jetueshme menjehere.
Dupleksi ndodhet ne zonat me aksesin me te mire tek Komuna e Parisit 2, ne zonat edhe me te qeta dhe elitare, prane Flutres dhe me hyrje komode edhe ne parking

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Prill, 2024 në 11:25 am Përditësuar 6 Prill, 2024 at 12:26 pm
 • ID e pronës: MRE-38693
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Dupleks
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931