Qera, Apartament 2+1+PARKIM,Fusha Aviacionit, 600  euro/muaj

 • € 600
Rruga Stanislav Zuber, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+PARKIM,Fusha Aviacionit, 600  euro/muaj
Rruga Stanislav Zuber, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+PARKIM,Fusha Aviacionit, 600  euro/muaj

Tipologjia 2+1+PARKIM
Adresa: Rruga Stanislav Zuber
I mobiluar
Kati 8
Pallat i Ri
Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1+PARKIM me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati teRi. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.KA TE PERFSHIRE DHE NJE POST PARKIMI

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Prill, 2024 në 11:21 am Përditësuar 6 Prill, 2024 at 11:21 am
 • ID e pronës: MRE-38689
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Stanislav Zuber, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127