Qera, Apartament 3+1+2, Brryli, 700  euro/muaj

 • € 700
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1+2, Brryli, 700  euro/muaj
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1+2, Brryli, 700  euro/muaj

Tipologjia 3+1+2
Adresa: Materniteti i Ri
I mobiluar
Kati 12

Pallat i Ri
Cmimi 700 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 3+1, me një sipërfaqe prej 175m² dhe gjendet në katin e 12të një pallati i Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe organizuar ne 3 dhoma gjumi, salloni i dites, ambjenti i ngrenies, si dhe kuzhine gatim/ngrenie më vete dhe ty tualete

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Prill, 2024 në 9:40 am Përditësuar 6 Prill, 2024 at 11:06 am
 • ID e pronës: MRE-38661
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 175 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Lumi Lana/Bulevard
 • Kati: 12
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Lumi Lana/Bulevard

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127