Ambient Biznesi Me Qira, Qender, 250 Euro

 • € 250
Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi Me Qira, Qender, 250 Euro
Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznes, Qender, 250 euro

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Prane ish kinema 17 Nentori

• bosh

• Kati 0

• 💶 250 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 14m² dhe gjendet në katin 0. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace i shfrytezueshem

per tipologji te ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Prill, 2024 në 11:34 am Përditësuar 4 Prill, 2024 at 2:46 pm
 • ID e pronës: MRE-38272
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 14 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134