Shitet Njesi Biznesi, Rruga Bardhyl, 250,000 Euro

 • € 250,000
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Njesi Biznesi, Rruga Bardhyl, 250,000 Euro

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 250,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njesi Biznesi, Rruga Bardhyl, 250,000 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Bardhyl, buze rruge

• bosh

• Kati 0

• Pallat ekzistues

• 💶 250,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi, me një sipërfaqe 52m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire openspace me fasade xhami, buze rruges kryesore. Ambienti eshte i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 10:39 am Përditësuar 2 Shkurt, 2024 at 3:00 pm
 • ID e pronës: MRE-28922
 • Çmimi: € 250,000
 • Sip. totale: 52 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509