Shitet Njesi Biznesi, Stacioni i Trenit, 250,000 Euro

 • € 250,000
Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Njesi Biznesi, Stacioni i Trenit, 250,000 Euro

Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 250,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njesi Biznesi, Stacioni i Trenit, 250,000 Euro

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Reshit Petrela

• bosh

• Kati 0

• Pallat ekzistues

• Sipërfaqe Bruo 65m²

• Sipërfaqe Neto 55m²

• Lartesia 3,7m

• 💶 250,000 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi, me një sipërfaqe bruto 65m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire openspace me 1 tualet, me lartesi 3,7m i pozicionuar buze rruges kryesore.  Ambienti eshte i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 10:49 am Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 9:25 am
 • ID e pronës: MRE-28927
 • Çmimi: € 250,000
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509