Shitje,Apartament 2+1, Qender,245.000 euro

 • € 245,000
Rruga Shyqyri Bërxolli, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje,Apartament 2+1, Qender,245.000 euro
Rruga Shyqyri Bërxolli, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 245,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet Apartament 2+1,Qender,245.000 euro.

• Tipologjia: Apartament 2+1  tualete

• Adresa: Rruga Shyqyri Berxolli.

• Kati 3

• Pallat i Ri

• Siperfaqe neto 113 m²

• I mobiluar

💶245.000 euro

✨Informacione rreth prones:

Shitet Apartament , me siperfaqe  prej 113 m² dhe ndodhet në katin e 3.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjes, ambienti gatimit ,2 dhoma gjumi, tualeti dhe veranda e bollshme 55m².

Eshte i pozicionuar ne Qender te  Tiranes, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

Apartamenti shitet i  mobiluar .

Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

Morina Real Estate Agency presents a furnished 2+1 apartment for sale in the city center of Tirana at 245,000 euros. Situated on the 3rd floor of a new building, this property includes a well-designed layout with a living room, kitchen, 2 bedrooms, a bathroom, and a spacious 55m² veranda. The prime central location offers proximity to essential amenities. The sale includes regular property documentation. For further inquiries and detailed information, please do not hesitate to contact us.

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Janar, 2024 në 3:09 pm Përditësuar 27 Janar, 2024 at 1:03 pm
 • ID e pronës: MRE-27486
 • Çmimi: € 245,000
 • Sip. totale: 113 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Shyqyri Bërxolli, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931