Ambient Biznesi Me Qira,Zogu i Zi, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi Me Qira,Zogu i Zi, 500 Euro/Muaj
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi,Zogu i Zi , 500 Euro/muaj

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Tek ish autobusat e Shkodres

• E mobiluar

• Pallat i ri

•Siperfaqe 42m²

• 💶 500 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 42m² dhe gjendet në katin 1 te nje pallati te ri. Ambienti jepet mobiluar, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Janar, 2024 në 4:25 pm Përditësuar 25 Janar, 2024 at 4:59 pm
 • ID e pronës: MRE-27646
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 42 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931