Shitje, Apartament 2+1+blk, Pazari i Ri, 250.000 euro

 • € 250,000
Rruga Hoxhë Vokrri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 2+1+blk, Pazari i Ri, 250.000 euro
Rruga Hoxhë Vokrri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 250,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Pazari i Ri, 250.000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Hoxhë Vokrri pranë Pazarit të Ri

• Kati 6

• Pallat me ashensor

• Sipërfaqe Bruto 101 m²

• Sipërfaqe Neto 83m²

💶 250.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Bllk, me siperfaqe 101 m², ndodhet në katin e 6 të një pallati relativisht të ri ne zonen e Pazarit të Ri.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti eshte i investuar ne detaje, me nje mobilim modern dhe te investuar. Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire pranë Qendrës së Tiranës. Disponon Dokumentacion te rregullt hipotekor!

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Janar, 2024 në 5:23 pm Përditësuar 26 Janar, 2024 at 5:23 pm
 • ID e pronës: MRE-27911
 • Çmimi: € 250,000
 • Sip. e pronës: 83 m²
 • Sip. totale: 101 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hoxhë Vokrri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Gesana Morina
 • Gesana Morina
+355694276521