Shitje,Apartament 2+1, Astir,125.000 Euro

 • € 125,000
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje,Apartament 2+1, Astir,125.000 Euro
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 125,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet Apartament 2+1,Astir,125.000 euro.

• Tipologjia: Apartament 2+1  tualete

• Adresa: Bar Artisti , Astir

• Kati 3

• Pallat i Ri

• Siperfaqe neto 105 m²

• I pamobiluar

💶125.000 euro

✨Informacione rreth prones:

Shitet Apartament , me siperfaqe  prej 105 m² dhe ndodhet në katin e 3.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjes, ambienti gatimit ,2 dhoma gjumi, tualeti .

Eshte i pozicionuar ne Astir, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

Apartamenti shitet i  mobiluar .

Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 11:25 am Përditësuar 29 Janar, 2024 at 11:25 am
 • ID e pronës: MRE-28122
 • Çmimi: € 125,000
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931