Ambient Biznesi Me Qira,Ish Fusha e Aviacionit , 380 Euro/Muaj

 • € 380
Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi Me Qira,Ish Fusha e Aviacionit , 380 Euro/Muaj
Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Astir, ish Fusha e Aviacionit, 380 Euro/muaj

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga NEXHO KONOMI

• bosh

• Kati 1

• Pallat i ri

•Siperfaqe 50m²

• 💶 380Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 50m² dhe gjendet në katin 1 te nje pallati te ri. Ambienti jepet i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 2:10 pm Përditësuar 29 Janar, 2024 at 2:24 pm
 • ID e pronës: MRE-28176
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931