Shitje, Vile tre kateshe, tek ish-restorant Durresi, 322000 euro

 • € 322,000
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Vile tre kateshe, tek ish-restorant Durresi, 322000 euro
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 322,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet nje vile tre kateshe, tek sih restorant Durresi, 322000 Euro.

 • Tipologjia: Vile tre kateshe
 • Adresa: Rruga Ferit Xhajko, Pike Referimi: ish-restorant Durresi
 • E mobiluar
 • Kate 3
 • Vile Private
 • Siperfaqe Bruto 215 m2
 • Cmimi i Shitjes 322,000 Euro

Informacione rreth prones:

Shitet nje vile private 3 kateshe me siperfaqe totale ne te 3 katet prej 215 m² qe gjendet ne nje rrugice prane ish-restorant Durresit.  Vila eshte e mire mobiluar dhe pronari disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Janar, 2024 në 1:01 pm Përditësuar 30 Janar, 2024 at 1:58 pm
 • ID e pronës: MRE-28370
 • Çmimi: € 322,000
 • Sip. e pronës: 214.4 m²
 • Sip. totale: 215 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 06
 • Morina 06
+355692040508