Qera, Pjese Vile 1+1,Jordan Misja, 400  euro/muaj

 • € 400
Rruga Ali Kuka, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjese Vile 1+1,Jordan Misja, 400  euro/muaj
Rruga Ali Kuka, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Pjese Vile 1+1,Jordan Misja, 400  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Ali Kuka
I mobiluar
Kati 1
Vile 1 Kateshe
Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 1 të një Vile Private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.    HYRJA LIROHET NE DT 1 MARS.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 12:35 pm Përditësuar 22 Mars, 2024 at 12:33 pm
 • ID e pronës: MRE-29031
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Kuka, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127