Qera, Vile Private, 21 Dhjetori, 3000 Euro/Muaj

 • € 3,000
Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Vile Private, 21 Dhjetori, 3000 Euro/Muaj
Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 3,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera,21 Djetori, Vile Private 3 Kate,  3000euro/muaj

 • Tipologjia: Vile Private
 • Adresa:21 Dhjetori
 • I pamobiluar
 • 3 Kate
 • Cmimi 3000 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Vile Private, me një sipërfaqe prej 500m² .

Vendosur në rrugën kryesore, kjo vendndodhje e favorshme ofron shikueshmëri dhe aksesibilitet, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për biznese që kërkojnë një prezencë të shquar.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 12:36 pm Përditësuar 2 Shkurt, 2024 at 4:55 pm
 • ID e pronës: MRE-29032
 • Çmimi: € 3,000
 • Sip. totale: 500 m²
 • Dhoma gjumi: 8
 • Banjo: 4
 • Garazhe: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931