Apartament 3+1+Blk Me Qira, Blloku Gintash, 850 Euro

 • € 850
Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 3+1+Blk Me Qira, Blloku Gintash, 850 Euro
Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1025, Albania
 • € 850

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1+Blk, Laprake, 850 Euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Dritan Hoxha, blloku Gintash

• E  mobiluar

• Kati 1

• Apartament

• 💶 850 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 120m²

Apartamenti, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga 1 dhome ndenje, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi,  2 tualete dhe ballkoni.Ambjenti eshte i pershtatshem edhe per zyra  buze rruges kryesore

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 4:56 pm Përditësuar 28 Shkurt, 2024 at 1:40 pm
 • ID e pronës: MRE-29158
 • Çmimi: € 850
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 16
 • MORINA 16
+355694050127