Agjencia Morina Jep Me Qera, Apartament 2+1, Delijorgji, 800 Euro.

 • € 800
Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjencia Morina Jep Me Qera, Apartament 2+1, Delijorgji, 800 Euro.

Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 800

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera, Apartament 2+1+2 tualete dhe post parkimi, prane Delijorgjit, 800 euro.

Tipologjia: 2+1 dhe post parkimi
Adresa:  Kompleksi Delijorgjit.
I mobiluar
Kati 6
Pallat i ri
đź’¶ 800 euro.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 dhe gjendet në katin e 6 banimi në pallat te ri me ashensor.
Apartamenti ka kushte shume te mira dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 12:01 pm Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 12:01 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-29340
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kompleksi Delijorgji, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518