Shitet, Ambjent Biznesi, Brryl, 110.000 Euro

 • € 110,000
Selman Riza, Bulevardi Zhan d'Ark, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Ambjent Biznesi, Brryl, 110.000 Euro
Selman Riza, Bulevardi Zhan d'Ark, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 110,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Ambjent biznesi ne zonen e Brrylit, 110.000 Euro

 • Tipologjia: ambjent biznesi
 • Adresa: rruga Selman Riza
 • Bosh
 • Kati i 2
 • Siperfaqe 84m2
 • Cmimi i Shitjes 110.000 Euro

Informacione rreth prones:

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe prej 84m² qe gjendet në katin e 2 të pallati te ri ne zonen e Brrylit. Ambjenti ka forme drejtkendore, ka hapesire teresisht te lire (pa kollona) dhe shitet bosh. Disponon dokumentacion te rregullt  me hipoteke

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 3:48 pm Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 3:49 pm
 • ID e pronës: MRE-29413
 • Çmimi: € 110,000
 • Sip. totale: 84 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Selman Riza, Bulevardi Zhan d'Ark, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134