Apartament Me Qera 2+1, Astir, 450 Euro

 • € 450
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament Me Qera 2+1, Astir, 450 Euro
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 Astir, 450 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Aruga Sabri Preveza

• i mobiluar

• Kati 4

• pallat i ri me ashensor

•  450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me siperfaqe 100m².Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet dhe ballkoni.  Eshte e mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 10:34 am Përditësuar 12 Korrik, 2024 at 11:46 am
 • ID e pronës: MRE-29285
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256