2+1, Rruga Bardhyl, 350 euro

 • € 350
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Rented
2+1, Rruga Bardhyl, 350 euro
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera pjese vile 2+1, Rruga Bardhyl, 350 euro

 

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rruga Bardhyl, te gjimnazi Cajupi

• I mobiluar

• Kati 3

• Vile Private

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 80m² dhe gjendet në katin e 3 të një vile private. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:52 am Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:28 am
 • ID e pronës: MRE-10417
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509