Ambient Zyrash Open Space, Rruga Dibrës, 2.500 euro

 • € 2,500
Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Zyrash Open Space, Rruga Dibrës, 2.500 euro
Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 2,500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Ambient Zyrash Open Space, Rruga Dibrës, 2.500 euro

 

• Tipologjia: Ambient Zyrash Open Space+2 dhoma+2 tualete

• Adresa: Rruga e Dibres, Kompleksi Halili, përballë Vila Gold

•bosh

• Kati 7

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 2.500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient Open Space për zyra plus 2 dhoma të vogla plus 2 tualete me një sipërfaqe prej 256m² dhe gjendet në katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor buzë rrugës kryesore. I gjithë ambienti është i pajisur me sistem ndriçimi dhe sistem kaldaje dhe kondicionimi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:42 am Përditësuar 8 Maj, 2024 at 12:25 pm
 • ID e pronës: MRE-9080
 • Çmimi: € 2,500
 • Sip. e pronës: 256 m²
 • Sip. totale: 256 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544