Shitet Njesi Biznesi ne Fresk, 110.33 m2 me cmim 170.000 euro

 • € 170,000
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Njesi Biznesi ne Fresk, 110.33 m2 me cmim 170.000 euro
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 170,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njësi Biznesi 110.33 m², ne Qendër te Freskut, 140.000 euro

• Tipologjia: Open Space

•Siperfaqe 110.33 m2

• Adresa: Rruga Sotir Caci, pranë Restorant Fresku

• I mobiluar

• Fasadë xhami

• 💶 140.000 euro

•Me hipotekë

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Morina shet ambjent biznesi Open Space me një sipërfaqe prej 110.33 m² prane restorant Freskut. Ambieni gjendet në katin o te një  pallati te ri. Ambienti ka sherbyer si kopesht privat dhe shitet i mobiluar si ne foto. Ai disponon 1 tualet. Njësia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

©️ MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Gusht, 2023 në 11:16 am Përditësuar 22 Mars, 2024 at 12:16 pm
 • ID e pronës: MRE-15027
 • Çmimi: € 170,000
 • Sip. e pronës: 93 m²
 • Sip. totale: 110.33 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544