2+1+kuzhine me vete, Rr. Siri Kodra, 310 euro

 • € 310
Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Rented
2+1+kuzhine me vete, Rr. Siri Kodra, 310 euro
Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 310

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, pjese vile 2+1+kuzhine me vete, Rr. Siri Kodra, 310 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: prane Hotel Meridian

• I mobiluar

• Kati 2

• Vile private

• 💶 32.000 lekë

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 3+1, me një sipërfaqe 120m² dhe gjendet në katin e 2 te nje viles. Hyrja ofrohet e mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina me vehte, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone. Ka dhe kondicioner.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:11 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:45 am
 • ID e pronës: MRE-9333
 • Çmimi: € 310
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509