Agjensia Morina Jep Me Qera Apartament 2 + 1 ,Astir 400 euro.

 • € 400
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina Jep Me Qera Apartament 2 + 1 ,Astir 400 euro.

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1  Me Qera, Astir, 400Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Vila L, Astir

• I mobiluar

• Kati 7

• 400Euro

Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1   me një sipërfaqe prej 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor , ne nje zone shume te mire.

Apartamenti jepet teresisht i mobiluar shume mire dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit,  tualeti dhe ballkoni.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Janar, 2024 në 11:27 am Përditësuar 20 Shkurt, 2024 at 2:56 pm
 • ID e pronës: MRE-27813
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931