Ambient biznesi me qira, Kombinat prane Spitalit Amerikan 3, 2000 Euro/muaj

 • € 2,000
Rruga Konferenca e Pezës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera
Ambient biznesi me qira, Kombinat prane Spitalit Amerikan 3, 2000 Euro/muaj
Rruga Konferenca e Pezës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 2,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Kombinat prane Spitalit Amerikan 3, 2000 Euro/muaj

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Konferenca e Pezes

• bosh

• Kati 1

• Pallat i ri

•Siperfaqe 170m²

• 💶 2000 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 170m² dhe gjendet në katin 1 te nje pallati te ri. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Maj, 2023 në 11:14 am Përditësuar 16 Tetor, 2023 at 11:08 am
 • ID e pronës: MRE-11379
 • Çmimi: € 2,000
 • Sip. totale: 170 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Rruga Konferenca e Pezës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509