Shitje, magazine, Rruga 5 Maji, 125 000 Euro.

 • € 125,000
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, magazine, Rruga 5 Maji, 125 000 Euro.
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 125,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet magazine, Rruga 5 Maji, (prane DN Market) 125 000 Euro.

 

• Adresa: Rruga 5 Maji, (prane DN Market)

• bosh

• Kati -1

• Siperfaqe 125 m²

• Cmimi 125 ooo Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet magazine me një sipërfaqe 125 m² dhe gjendet në katin -1.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 4 Maj, 2024 në 5:03 pm Përditësuar 4 Maj, 2024 at 5:03 pm
 • ID e pronës: MRE-45745
 • Çmimi: € 125,000
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932