Qera, Ambjent Biznesi Kompleksi Arlis, Farmacia 10, 1500 euro/muaj

 • € 1,500
Farmacia 10, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi Kompleksi Arlis, Farmacia 10, 1500 euro/muaj
Farmacia 10, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 1,500

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me qera nje ambjent biznesi, Kompleksi Arlis, Farmacia 10, 1500 euro/muaj

 • Tipologjia: Ambjent Biznesi
 • Adresa: Kompleksi Arlis, Farmacia 10
 • Bosh
 • Kati 9
 • Pallat i ri
 • Cmimi 1500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent biznesi me një sipërfaqe prej 150m² qe gjendet në katin e 9 te Kompleksi Arlis, Farmacia 10. Perbehet nga 5 dhoma dhe 2 tualete, i pershtatshem per cdo lloj biznesi me hyrje private dhe korridor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Maj, 2024 në 3:08 pm Përditësuar 17 Maj, 2024 at 3:08 pm
 • ID e pronës: MRE-47898
 • Çmimi: € 1,500
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 9
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Farmacia 10, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934