SHITET NJESI BIZNESI, Brryli, 118,500 Euro

 • € 118,500
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Shitje Oferta më e mirë
SHITET NJESI BIZNESI, Brryli, 118,500 Euro
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 118,500

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njesi Biznesi, Brryli, 118,500 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Bulevardi Bajram Curri

• bosh

• Kati 0

• Sipërfaqe 142.84m²

💶 118,500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi me një sipërfaqe prej 142.84m² dhe gjendet në katin 0 ne nje pallat te vitit 2000. Njesia eshte e organizuar ne nje hapesire openspace ne forme L. Disponon 1 tualet.

Gjendet i pozicionuar ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e tipologjive te ndryshme te bizneseve. I pershtatshem per klinika, laborator, supermakete, dyqane, palester etj.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Maj, 2024 në 1:13 pm Përditësuar 16 Maj, 2024 at 1:13 pm
 • ID e pronës: MRE-47655
 • Çmimi: € 118,500
 • Sip. totale: 142.84 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257