MUNDESI INVESTIMI!! Shitet Truall+5 Apartamente+4 Garazhe, Tregu Elektrik, 1,200,000 Euro

 • € 1,200,000
Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Shitje
MUNDESI INVESTIMI!! Shitet Truall+5 Apartamente+4 Garazhe, Tregu Elektrik, 1,200,000 Euro
Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 1,200,000

Përshkrimi

MUNDESI INVESTIMI!! Shitet Truall+5 Apartamente+4 Garazhe, Tregu Elektrik, 1,200,000 Euro

 

• Tipologjia: 4 kate

• Adresa: Rruga Todi Shkurti

• E mobiluar teresisht

• Vile private

• Siperfaqe ndertimi 160m² secili kat

• Siperfaqe trualli 388.7m²

• 5 Apartamente

• 4 Garazhe

• 💶 1,200,000 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 4 kateshe, me një sipërfaqe totale ndertimi 545m² ne 3 kate banim (secili kat 160m²) dhe 1 kat garazh me siperfaqe 65.3m².

Kati i pare eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi me vete, 2 dhoma gjumi me garderobe, 2 tualete dhe ballkoni. I shtruar me parket, cdo dhome e pajistur me kondicioner.

Kati i dyte me shkalle me vete organizohet ne 2 apartamente 2+1, totalisht i mobiluar dhe i investuar. Aktualisht te lena me qira.

Kati i trete me shkalle me vete organizohet ne 2 apartamente, njeri 2+1+Blk dhe tjetri 1+1+Blk, te mobiluar totalisht dhe te lene me qira.

Mundesi vendparkimi per +4 makina. Disponon hipoteke dhe dokumentacion te rregullt.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Maj, 2023 në 1:29 pm Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:06 pm
 • ID e pronës: MRE-11399
 • Çmimi: € 1,200,000
 • Sip. totale: 545 m²
 • Dhoma gjumi: 9
 • Banjo: 7
 • Garazhe: 4
 • Madhësia e garazhit: 65.3
 • Lloji i pronës: Tokë / Truall, Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik

Detaje shtesë

 • Truall: 338.7m²
 • Adresa Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509