Ambient Biznesi Me Qira, Rruga Dibres Prane Farmacia 10, 2.500 Euro/Muaj.

 • € 2,500/Muaj
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi Me Qira, Rruga Dibres Prane Farmacia 10, 2.500 Euro/Muaj.
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 2,500/Muaj

Përshkrimi

Agjencia imobiliare Morina jep me qira Ambient Biznesi, Rruga Dibres prane Farmacia 10, 2.500 euro/muaj.

 

• Tipologjia: Ambient Biznesi

• Adresa: Rruga Dibres, Farmacia 10

• bosh

• Kati 2

• Ndertim i ri

• 💶 2500 Euro/Muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 250 m²  ne katin 2 ne nje pallat te ri. Organizohet ne ambient openspace dhe 1 tualet, eshte i investuar totalisht dhe mund te shfrytezohet per zyre, klinike, dyqane etj. Ambienti ka hyrje me vete dhe pozicionimi i ambientit eshte ne pjesen kendore me pamje nga kryqezimi i Rruges se Dibres.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Gusht, 2023 në 10:48 am Përditësuar 3 Tetor, 2023 at 10:47 am
 • ID e pronës: MRE-16184
 • Çmimi: € 2,500/Muaj
 • Sip. totale: 250 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544