Ambjent Biznesi 1+1+Blk, BOSH, Kompleksi Zirkon, 400 Euro

 • € 400
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambjent Biznesi 1+1+Blk, BOSH, Kompleksi Zirkon, 400 Euro
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambjent Biznesi 1+1+Blk, BOSH, Kompleksi Zirkon, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit

• Bosh

• Kati 3

• Pallat i Ri

• 💶 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi 1+1, me një sipërfaqe prej 73m² dhe gjendet në katin e 3 ne nje pallat te ri me ashensor tek kompleksi Zirkon, Rruga Kongresi i Manastirit.

Ambienti është i organizuar shume mirë, përbëhet nga dy ambiente dhe tualeti. Eshte totalisht i investuar dhe i pajisur me kondicioner.

Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si: qender estetike, zyra, magazine per dyqanet online, qender kursesh etj

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Mars, 2024 në 2:50 pm Përditësuar 27 Mars, 2024 at 10:48 am
 • ID e pronës: MRE-35527
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 73 m²
 • Sip. totale: 73 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544