Apartament 1+1, Liqeni I Thate, 500 Euro

 • € 500
Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Liqeni I Thate, 500 Euro
Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Liqeni i Thate, 500 Euro

 

* Tipologjia: 1+1

* Adresa: Kopshti botanik

* E mobiluar

* Kati 2

* Pallat i Ri

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 me siperfaqe 57m² ne katin e 2 te nje pallati te Ri. Apartamenti eshte i organizuar nga  dhoma gjumit,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Maj, 2024 në 12:35 pm Përditësuar 31 Maj, 2024 at 12:35 pm
 • ID e pronës: MRE-49797
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 58 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931