Apartament 1+1, Me Qera, Rruga E Kavajes, 600 Euro

 • € 600
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Me Qera, Rruga E Kavajes, 600 Euro
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1 Rruga e Kavajes, 600 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Kavajes, prane unuversitetit UFO

• I mobiluar

• Kati 6

• 600 Euro

 

Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 65 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor ne nje zone shume te mire.

Apartamenti jepet teresisht i mobiluar  me kushte shume te mira dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit,  tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Shkurt, 2024 në 11:07 am Përditësuar 24 Shkurt, 2024 at 11:08 am
 • ID e pronës: MRE-32361
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257