Apartament 1+1 Me Qira, KODRA E PRIFTIT, 220Euro

 • € 220
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1 Me Qira, KODRA E PRIFTIT, 220Euro

Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 220

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1,KODRA E PRIFTIT, 220Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: KODRA E PRIFTIT

• E MOBILUAR

• Kati 1

• shtepi private

• 💶 220Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 1 .

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet I MOBILUAR dhe përbëhet nga  dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe  ballkoni.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Janar, 2024 në 11:27 am Përditësuar 31 Janar, 2024 at 11:21 am
 • ID e pronës: MRE-27011
 • Çmimi: € 220
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik, Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931