Apartament 1+1 me qira, Rruga 5 Maji, 330 Euro

 • € 330
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1 me qira, Rruga 5 Maji, 330 Euro

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 1+1+Blk, Rruga 5 Maji, 330 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga 5 Maji

• i mobiluar

• Kati 2

•Pallat i ri

• 💶 330 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira apartament 1+1, me një sipërfaqe 50m² dhe ndodhet ne katin e 2 të një pallati te ri. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Megina-Real Estate Agent

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:15 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:41 am
 • ID e pronës: MRE-9767
 • Çmimi: € 330
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Farmacia 10

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509