Apartament 1+1+ Blk me qira, Rruga Hoxha Tahsim, 300 euro

 • € 300/Muaj
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1+ Blk me qira, Rruga Hoxha Tahsim, 300 euro

Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 300/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Rruga Hoxha Tahsim, 300 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Hoxha Tahsim, prane Oslos.

• i mobiluar

• Kati 4

• pallat ekzistues

• 💶 300 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati ekzistues. Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga 1 dhome gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vete, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:53 am Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:28 am
 • ID e pronës: MRE-10563
 • Çmimi: € 300/Muaj
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Oslo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509