Apartament 1+1 Me Qira, Terminali Veri-Jug, 330 Euro/Muaj.

 • € 330/Muaj
Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
Qera Rezervuar
Apartament 1+1 Me Qira, Terminali Veri-Jug, 330 Euro/Muaj.
Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
 • € 330/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Terminali Veri-Jug prane Casa Italia, 330 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Terminali Veri-Jug prane Casa Italia

• E mobiluar

• Kati 3

• Pallati i ri, me ashensor

• 💶 330 euro/muaj

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 50 m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri, me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi dhe  tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Publikuar më 12 Gusht, 2023 në 8:46 am Përditësuar 3 Tetor, 2023 at 10:49 am
 • ID e pronës: MRE-15371
 • Çmimi: € 330/Muaj
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544