Apartament 1+1+Blk me qira, Rruga Fortuzi, 500 Euro

 • € 500/ne muaj
Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented
Apartament 1+1+Blk me qira, Rruga Fortuzi, 500 Euro
Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 500/ne muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 1+1+Blk, Rruga Fortuzi, 500 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Fortuzi

• i mobiluar

• Kati 8

•Pallat i ri

•Siperfaqja 70m²

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira apartament 1+1, me një sipërfaqe 70m² dhe ndodhet ne katin e 8 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet shume prane qendres se Tiranes dhe ofron cdo facilitet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Megina-Real Estate Agent

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:15 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:41 am
 • ID e pronës: MRE-9762
 • Çmimi: € 500/ne muaj
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 5
 • MORINA 5
+355692040509