Apartament 1+1+Blk me qira, Yzberisht, 350 Euro

 • € 350/Muaj
Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Rented
Apartament 1+1+Blk me qira, Yzberisht, 350 Euro
Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 350/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, Yzberisht, 350 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga 3 Deshmoret

• i mobiluar

• Kati 8

• pallat i ri

• 💶 350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht me cdo gje te re dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Hera e pare qe jepet me qira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:17 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:39 am
 • ID e pronës: MRE-10080
 • Çmimi: € 350/Muaj
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 5
 • MORINA 5
+355692040509