apartament 1+1+Blk, Rruga Bardhyl, 350 Euro

 • € 350
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Rented

apartament 1+1+Blk, Rruga Bardhyl, 350 Euro

Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+Blk, Rruga Bardhyl, 350 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rr. Bardhyl, te Oslo

• i mobiluar

• kati 5

• pallat ekzistus

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 70m2, kati i 5 te nje pallati ekzistus Apartamenti jepet i mobiluar i gjithi dhe është i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 7:58 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:58 am
 • ID e pronës: MRE-9057
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 73 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Brryli

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509