Apartament 1+1+Blk, Shkolla e Baletit, 350 Euro

 • € 350/I padiskutueshëm
Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Rented
Apartament 1+1+Blk, Shkolla e Baletit, 350 Euro
Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350/I padiskutueshëm

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 1+1+Blk, Shkolla e Baletit, 350 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: rr. Petro Nini Luarasi, prane BKT

•I mobiluar

• Kati 3

• Pallat

• 💶 350 Euro i padiskutueshem

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 69m² dhe gjendet në katin e 3 te nje pallati. Apartamenti ofrohet tërësisht i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼Megina-Real Estate Agent

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:11 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:45 am
 • ID e pronës: MRE-9399
 • Çmimi: € 350/I padiskutueshëm
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 69 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 5
 • MORINA 5
+355692040509