Apartament 2+1 me qira, Kodra e Diellit, 450 Euro

 • € 450/Muaj
Bill Clinton Street, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Rented
Apartament 2+1 me qira, Kodra e Diellit, 450 Euro
Bill Clinton Street, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 450/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Kodra e Diellit, 450 euro

• Tipologjia 2+1
• Adresa: Rruga Bill Klinton
• I mobiluar
• Kati 3
• Pallat I ri
• 💶 450 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 115m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:15 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:41 am
 • ID e pronës: MRE-9562
 • Çmimi: € 450/Muaj
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Bill Clinton Street, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 5
 • MORINA 5
+355692040509