Apartament 2+1+Blk, Ish Fusha e Aviacionit, 450 Euro

 • € 450
Rruga Artan Lenja, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Rented
Apartament 2+1+Blk, Ish Fusha e Aviacionit, 450 Euro
Rruga Artan Lenja, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+Blk, Ish Fusha e Aviacionit, 450 Euro

 

• Tipologjia 2+1+Blk

• Adresa: Rr. Artan Lenja

• I mobiluar

• Kati 6

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 70m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 7:57 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:17 am
 • ID e pronës: MRE-8921
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Artan Lenja, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509