Apartament 2+1+Blk, Laprake, 340 euro

 • € 340
Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Rented
Apartament 2+1+Blk, Laprake, 340 euro
Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 340

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 2+1+Blk, Laprake, 340 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: prane shkolles Aleks Buda, rr.Gjergji Legisi

•I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 340 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 86m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti ofrohet tërësisht i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼Megina-Real Estate Agent

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:11 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:45 am
 • ID e pronës: MRE-9365
 • Çmimi: € 340
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Sip. totale: 86 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 5
 • MORINA 5
+355692040509